Close

Za nami dzień pełen emocji… czyli finały projektu „Lekcje Przedsiębiorczości”!

Dzisiaj swoje projekty prezentowały przed jury zespoły ze szkół podstawowych.  Dwie grupy szły łeb w łeb! Zdobyły w sumie kolejno 234 oraz 226 punktów, zajmując miejsca na podium.

Dziś zwyciężyła… Szkoła Podstawowa nr 67 na Żabim Kruku!
Drugie miejsce zajęła Morska Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Doby w Gdańsku.

W taki sposób przewodniczący jury Paweł Kurnatowski z @Instytut Gier i Zabaw podsumował dzisiejsze zmagania:
Na szczególną uwagę zasługuje to, że pomimo problemów technicznych – zwycięska grupa potrafiła bardzo szybko się przeorganizować, pracując zespołowo i tworząc miejsce dla lidera, który wziął na swoje barki odpowiedzialność za prezentację. Pragniemy docenić grupę za znalezienie prostych rozwiązań i danie drugiego życia już zniszczonym produktom – ograniczając jednocześnie zużycie plastiku. Gratulujemy także drugiej ekipie, która fantastycznie przedstawiła swój pomysł na rozwiązanie problemów reżyserów oraz aktorów i za ich odwagę w prośbach o wyceny! Dziękujemy za Wasze przygotowanie, z pewnością czeka Was świetlana przyszłość!”.

Grupy zbierały punkty przez cały rok szkolny wykazując zaangażowanie i wytrwałość. Nagrody oraz certyfikaty w kooperacji z naszymi partnerami za dzisiejsze występy – zostaną wysłane do wszystkich, którzy wzięli udział w finale.

Jutro finał dla szkół ponadpodstawowych.

Patronat Honorowy nad projektem objęła Pani Prezydent Aleksandra Dulkiewicz, która nagrała specjalne powitanie dla naszych finalistów – zobacz film

Partnerzy merytoryczni tegorocznej edycji:
– Jeppesen
– Show Central
– Polska Akcja Humanitarna
– Instytut Gier i Zabaw
– Bank Żywności w Trójmieście
– Fundacja NIelada Historia
– GIWK
– Let’s deliver
– Embro
– Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej DOBRA ROBOTA
– MAMYWENE
– Blue Dot Solutions

0 Comments

Comments are closed